Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenburg porseleinen schaal met pioenroos decor, 19e eeuw. Beschadiging. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat.