Mooi vroeg 19e eeuws servies met goudrand. Goud in goede staat. Bestaande uit: Koffiepot, twee dekselschalen, drie grote ovale schalen, twee bonbonnieres, twee dekselpotten, natfruitschaal + onderschaal, vleeslekschaal + onderschaal, grote ronde schaal, één-en-twintig borden (enkele chips), zeventien kleine bordjes, en een grote terrine. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 49 cm. In redelijk/goede staat.