19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaat goed. Pendule heeft verder een achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In redelijk/goede staat.