Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine 6505
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine

Resultaat:

90 EUR

Wortelnoten bijzettafel 4217
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Ongesign., Interieur met kaarslicht 1242
Ongesign., Interieur met kaarslicht

Resultaat:

60 EUR

Engelse kinderstoel, 19e eeuw 4210
Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Schwarzwald wandkastje, 1900 2306
Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR
3x Oude bontjas 2299
3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR
Lot divers jade stukken (10x) 6498
Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR
Antieke bronzen hanglamp, 1920 2292
Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR
3 Antieke gravures 1213
3 Antieke gravures
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard 1206
Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard

Resultaat:

140 EUR

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak 1199
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 70 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2285
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Empire kastje, 1820 4173
Empire kastje, 1820

Resultaat:

100 EUR

Zilveren hanger en ring met blauwe steen 353
Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Staande kapstok, 1915 4166
Staande kapstok, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duits Biedermeier-stijl bureau 4159
Duits Biedermeier-stijl bureau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6461
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911 346
Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6454
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote oude wierookpot 6447
Grote oude wierookpot

Resultaat:

130 EUR

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond 1162
Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startprijs 170 EUR
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm 1155
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 200 EUR
2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR