J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G
Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR
J. Mück 1907 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren op het strand 75x45cm. Cond.: G
Twee Duitse penningen jaren 50, 1x zilver en 1x nikkel Cond.: ZFR
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij dorp 50x40cm. Cond.: G
P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G