Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startpreis 50 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

Barbizon-stijl, Franse School
Startpreis 200 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.

H. Lorrach Fecit, Berglandschap met beek
Startpreis 100 EUR

H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Portret meisje
Startpreis 280 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.

Willem Linnig Sr., Engelse 2-master voor kust met schipbreukelingen
Startpreis 300 EUR

Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Havengezicht
Startpreis 60 EUR

Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startpreis 60 EUR

16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.

M. Misdom, Binnenhaven met platbodem
Startpreis 60 EUR

M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesigneerd, Poldergezicht
Startpreis 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met windmolen en knotwilgen. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In goede staat.

B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Startpreis 40 EUR

B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Landschappen met figuren
Startpreis 80 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startpreis 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Panda schilderij
Startpreis 50 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lopend hart
Startpreis 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Aquarel, Dame met parasol
Startpreis 140 EUR

Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot
Startpreis 70 EUR

Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Sinemus, Abstracte compositie
Startpreis 70 EUR

Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.