Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

3-Delige familie rose cup
Startpreis 70 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 70 EUR

Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.

5x Chinese vissen (celadon)
Startpreis 70 EUR

Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein(9x)
Startpreis 70 EUR

Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse dekselvaas
Startpreis 70 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese gemberpotten (3x)
Startpreis 70 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 70 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Startpreis 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

2x Chinees porselein
Startpreis 70 EUR

Twee delen Chinees Familie Verte porselein. 19e Eeuw. 1x Bord, floraal, met bodemmerk, minimale chip. 1x Kom, floraal, met bodemmerk, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 15,7 - 17,5 cm. In matig/redelijke...

Lot vazen (7x)
Startpreis 70 EUR

Lot antieke vazen. 2x Imari, 19e eeuw, één randschade. 2x Kutani, 19e eeuw, landschap decor. 3x Europees, Chinees decor, circa 1900, één haarlijn, één chip. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Chinees/Japans cloisonné (3x)
Startpreis 70 EUR

3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Startpreis 70 EUR

Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese handwarmer Ø 12,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Antiek Chinese bronzen kruik/handwarmer met goudkleurig floraal decor + tekst. Bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm.In goede staat.

Wierookbrander op sokkel
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 70 EUR

Oude Chinees bronzen boeddha met vergulding en patina. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 22,5 cm.
Startpreis 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diepe schotel met interieur/floraal/goud decor. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot spekstenen beelden (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari kop/schotel
Startpreis 60 EUR

Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot Chinese schotels (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.

Chinese stopfles, H 32 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,6 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Chinese kinderschoenen
Startpreis 60 EUR

Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Japanse parfumflacon
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.