Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.
Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.
Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.
Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.