Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Bas Veth, Hollandse bomschuit
Startpreis 300 EUR

Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.

Tilla Terwindt, Stad met daken
Startpreis 300 EUR

Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Compositie 1960
Startpreis 300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram A.L.K,, Figuren in herberg
Startpreis 300 EUR

Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.

Daan Muehlhaus, Vaas met bloemen
Startpreis 300 EUR

Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Tavenraat, Stilleven gevogelte
Startpreis 300 EUR

Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startpreis 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zandpad bij dorp
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Kegelen
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Mickey Mouse
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Oorhulle,
Startpreis 300 EUR

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startpreis 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lopend hart
Startpreis 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Paolo Sistilli, Abstracte compositie
Startpreis 300 EUR

Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.

2x Bronzen olielamp, 1835
Startpreis 300 EUR

Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse barometer
Startpreis 300 EUR

Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1900
Startpreis 300 EUR

Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.

Pierre Imans, Mannequin/paspop
Startpreis 300 EUR

Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

2x Figuurlijke kandelaar
Startpreis 300 EUR

Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Grote kaarskandelaar (vuurverguld)
Startpreis 300 EUR

Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke duiventil
Startpreis 300 EUR

Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...

Antieke Murano hanglamp, 1920
Startpreis 300 EUR

Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.