Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Johanna van Wisse, Visser met baard
Startpreis 50 EUR

Johanna van Wisse. Hollandse School. Visser met baard. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.

Toegeschreven Raoul Hijnckes, Stilleven
Startpreis 60 EUR

Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.

A.M. Woudstra, Strandgezicht
Startpreis 200 EUR

A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

W. Heinecke, Paard en wagen in winterse stad
Startpreis 400 EUR

W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.

Frans v.d. Heide, Platbodem op volle zee
Startpreis 120 EUR

Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.

H. Mos, Hollands zeegezicht met vissersboten
Startpreis 80 EUR

H. Mos. Tweede helft 20e eeuw. Hollands zeegezicht met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Maria Philippina Bilders-van Bosse, Bospad
Startpreis 120 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

Zank / Gericke, Bloemstilleven
Startpreis 200 EUR

Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Rodolphe Bolliger, 6x Ets
Startpreis 400 EUR

Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Startpreis 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Knikker, Polderlandschap
Startpreis 250 EUR

Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Vrouw met liefdesbrief in bos
Startpreis 150 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Willem Heugtenburch, Hollands wintergezicht
Startpreis 500 EUR

Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

A. Musiv, Strandgezicht met figuren
Startpreis 60 EUR

A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind op stoel
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Neogotisch religieus schilderij
Startpreis 850 EUR

19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

J.H.S. de Haas, Landschap met koeien
Startpreis 500 EUR

J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Vrouw met hoed bij raam
Startpreis 50 EUR

Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.

J.M. de Vries, Landschap Noorwegen
Startpreis 100 EUR

Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.