16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.
Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch geweer met been-inleg. Penvuur. 1858 Tower. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. E+ F Hörster Soligen lemet met parelmoer en verguld brons, voorzien van Hollands wapenschild. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke Indonesische kris met hardhouten gesneden heft, met Indonesich fabelfiguur. Damast lemet met zilver-inlay. 20e Eeuw. Afmeting: L 46,5 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse mambele werpmessen, waarvan één met gravering. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Indonesische Madoera kris met messing bewerkte schede, heft mist. Afmeting: L 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Indonesische panjang executie kris met hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Antiek Oost Javaanse kris met gestoken hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard zonder schede. Met Tjchuba/kreeft decor. WO I of WO II. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.
Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen. 1x Perzisch, vuursteen. 1x Europees, onklaar. Afmeting: L 27 - 45 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk door S. de Jager - Haarlem. Met bronzen heft + lederen schede. Afmeting: L 49,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische krissen. 1x Klein, jade/agaat heft + schede. 1x Groot damast. Afmeting: L 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee Indonesische kapmessen. Houtgesneden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 58 - 64 cm. In goede staat.
Spaans, vergulde Toledo degen met lederen schede (naad los). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel, ijzerhouwer lemet. Officiers wandelsabel. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 108,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf oude dolken/jachtmessen. Onder meer Sperber. Afmeting: L 18 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sabel ijzerhouwer landmacht m 1912. Firma J.W. Schoonman - Stoel Breta. Lichte oxidatie. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Antiek sabel met op lemet een jodenster + graveringen. Britse Marines Dieuet Mon Droit Manton Co Engeland. Afmeting: L 60,5 cm. In goede staat.
Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops Belgisch jachtgeweer.met prachtig kolf voorzien van snijwerk, loop van goud-inleg (A. Dunkergue Rillet). Met graveringen op de hanen et cetera. Penvuur. Afmeting: L 121 ...
Twee antieke dolken met originele schede. Oxidatie lemet. Circa 1900. Afmeting: L 48 - 59 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur kanon. Circa 1900. Historisme. Afmeting: 37 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel ijzerhouwer S. Rudelsheim + zoon Kampen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 105 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse W.O. I graben dolk met lederen schede + gegraveerd lemet Solingen Germany. Afmeting: L 26,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse meesterdegen met brevet embleem. Model 1896. P. Mansveld & Zn. 's Gravenhage. Afmeting; L 95,5 cm. In goede staat.