Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...