Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Startpreis 100 EUR

Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startpreis 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oude/antiekeYixing theepot
Startpreis 400 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot in pompoenvorm. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 15,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese theepot, 20e Eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Bijzonder grote oude Chinees porseleinen theepot met landschappen decor. Op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø/19 x 37 cm ø. In goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startpreis 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

A'damse School spiegel 1925
Ergebnis: 60 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Startpreis 80 EUR

Drie delen zilver, een kleine klontjestang, 835/000, met rozen,13 cm, een gebakschep, 835/000, met peervormige bak en een gecontourneerde steel rijkelijk versierd met graveerwerk in ruitvorm met flora...

Zilveren brillenkoker 1866
Ergebnis: 125 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat

Jugendstil inktstel
Ergebnis: 40 EUR

Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startpreis 25 EUR

Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.

Parker Pennenset, zilver
Startpreis 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Gouden oorhangers
Startpreis 200 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met vazen. Oorstekers met bol gevormde knop voorzien van een klassieke hanger in de vorm van een rijkelijk versierde vaas. Lengte 44 mm, totaal ca 4,6 gram. In goede s...

Set zilver, breidop/armband/hanger
Ergebnis: 30 EUR

Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat

8x Oude/antieke paardenbitten
Startpreis 50 EUR

Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Winter landschap
Startpreis 80 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.

Marokkaanse dolk
Ergebnis: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

2 Zilveren flessenbakken
Ergebnis: 100 EUR

Set met twee flessenbakken met zilveren rand, 925/000, en houten bodem. MT.: C.J.Vander Ltd, London, jl.:h:1963. ø11x3cm.Lak van het hout is wat afgesleten. In goede staat

Zilveren US Marine ring
Startpreis 60 EUR

Originele zilveren zegelring, 925/000, United States Marines, met rode steen en adelaar. ø63, steen beschadigd en afgesleten langs de randen.

4 Zilveren bedels
Startpreis 60 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

Antiek papier mache, Dikke buik
Startpreis 50 EUR

Antiek papier mache. Dikke buik. Circa 1900. Afmeting: 50 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Ergebnis: 325 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat

Zilveren servies
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...