Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Witgouden oorhangers met parel 57
Witgouden oorhangers met parel

Ergebnis:

190 EUR

Zilveren servies 50
Zilveren servies
Startpreis 1.750 EUR
Verkauft
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw 4052
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

Ergebnis:

375 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startpreis 2.500 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startpreis 35 EUR
Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startpreis 180 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

Ergebnis:

35 EUR

Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startpreis 140 EUR
Verkauft
Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
2 Zilveren fotolijsten 150
2 Zilveren fotolijsten

Ergebnis:

100 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Mongram H, Figuren op strand 1256
Mongram H, Figuren op strand

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1249
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Ergebnis:

275 EUR

5x Münchener Bilderbogen prenten 2452
5x Münchener Bilderbogen prenten
Startpreis 50 EUR
2x Lakstempels, 19e eeuw 2445
2x Lakstempels, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR
Verkauft
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water 1242
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Lot divers oud/antiek koper 2438
Lot divers oud/antiek koper

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Art Deco pendule stel, 1920 3542
Art Deco pendule stel, 1920

Ergebnis:

60 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR