Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.
Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...
Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.