Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Set sieraden Pewter Jorgen Jensen
Startpreis 40 EUR

Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...

Lot zilveren sieraden
Startpreis 40 EUR

Lot sieraden met 3 zilveren broches, 3 hangers, een plated zakhorloge met een zilveren ketting, zilveren hanger met parel aan een zilveren collier, oorclips met carneool en een hanger met barnsteen. Z...

Zilver vergulde armband met bollen
Startpreis 40 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met bollen en rozenkwarts. Armband met ankerschakels en bollen en gefacetteerde kleurstenen bollen in diverse groottes. Lengte 21 cm. In goede staat.

Zilveren armband met onyx
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met onyx. Armband met acht schakels, gematteerd, en bezet met een rechthoekig geslepen onyx. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 9 mm. lengte 17,5 cm. ca 25,9 g...

Zilveren broche met paarse stenen
Startpreis 40 EUR

Zilveren broche, 800/000, met paarse stenen. Artistieke broche met 12 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 59x45 mm. ca 27,5 gram. In goede staat.

Zilveren ring met amethist
Startpreis 40 EUR

Zilveren ring, 835/000, met amethist. Brede ring met een grof bewerkte kop, voorzien van een geslepen amethist, stukje af. Breedte ring 23 mm. ca 15,7 gram. In goede staat.

Zilveren choker met turkoois
Startpreis 40 EUR

Zilveren choker, 800/000, met turkoois. Choker met een ankerschakel en 4 elementen in de vorm van voluten en in het midden een elelment met palmetten en een turkoois. lengte 43 cm. In goede staat.

Zilveren rozenkrans
Startpreis 40 EUR

Zilveren rozenkrans, 800/000, gemaakt uit opengewerkte zilveren bolletjes met in het midden een hartje en daaronder een crucifix. Lengte 50 cm. ca 15,5 gram. In zeer goede staat.

B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Startpreis 40 EUR

B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

H. Frauenfelder, Landschap met boerderij
Startpreis 40 EUR

H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startpreis 40 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

H. van Zemeren, Amazone te paard
Startpreis 40 EUR

Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 40 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Kapstok
Startpreis 40 EUR

30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels Ø 60 cm.
Startpreis 40 EUR

6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.

Inktstellen etc.
Startpreis 40 EUR

Twee antieke inktstellen. Circa 1920. 1x Marmer. 1x Composiet metaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.

Drie delen koperwerk
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.

Schwarzwalder boekensteun (Goudfazanten)
Startpreis 40 EUR

Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Stomme knecht (chroom)
Startpreis 40 EUR

Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.

Sterilisatieglas t.b.v. tandarts
Startpreis 40 EUR

Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.