H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.