Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese gemberpot, geel 6186
Chinese gemberpot, geel
Startpreis 260 EUR
Verkauft
Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé 3004
Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé

Ergebnis:

725 EUR

Kavel diverse munten 2713
Kavel diverse munten
Startpreis 90 EUR
Zilveren koektrommel 75
Zilveren koektrommel
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Muntenset, Rembrandt en zijn leerlingen 2706
Muntenset, Rembrandt en zijn leerlingen

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Zilveren klokje 68
Zilveren klokje

Ergebnis:

135 EUR

Japanse ronde vaas 6150
Japanse ronde vaas
Startpreis 60 EUR
3 Chinese borden, 18e eeuw 6143
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 300 EUR
Afrikaans beeld, Punu 2604
Afrikaans beeld, Punu
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Vergulde neogotische kroonluchter 2414
Vergulde neogotische kroonluchter

Ergebnis:

80 EUR

Schaakspel 2407
Schaakspel
Startpreis 220 EUR
Verkauft
3 Bewerkte koperen schalen 2371
3 Bewerkte koperen schalen

Ergebnis:

80 EUR

Lamp 2364
Lamp
Startpreis 15 EUR
2 Lantaarns 2357
2 Lantaarns
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Zilveren vleesvork 718
Zilveren vleesvork

Ergebnis:

40 EUR

Gouden ring briljant 711
Gouden ring briljant
Startpreis 80 EUR
Gouden ring agaat 704
Gouden ring agaat
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Zilveren doosje, viool 675
Zilveren doosje, viool

Ergebnis:

35 EUR

Geschiedenisboek 1621 2321
Geschiedenisboek 1621
Startpreis 300 EUR
Tas, zilveren beugel 668
Tas, zilveren beugel
Startpreis 260 EUR
Twee armbanden met kleurstenen 661
Twee armbanden met kleurstenen
Startpreis 50 EUR
Guillame Farel 1930, medaille in band 2314
Guillame Farel 1930, medaille in band
Startpreis 75 EUR
Gouden ring, 2 steentjes 654
Gouden ring, 2 steentjes
Startpreis 125 EUR
Verkauft
5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas) 6100
5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)

Ergebnis:

40 EUR