Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen servies 6481
Porseleinen servies
Startpreis 250 EUR
Porseleinen vogel 6482
Porseleinen vogel
Startpreis 130 EUR
Twee borden grensovergang 6483
Twee borden grensovergang
Startpreis 20 EUR
Serie Engelse borden 6484
Serie Engelse borden
Startpreis 50 EUR
Vaas, Hoechst 6485
Vaas, Hoechst
Startpreis 20 EUR
3 Delen Meissen 6486
3 Delen Meissen
Startpreis 150 EUR
Antieke Chinese celadon kan 6487
Antieke Chinese celadon kan
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Schilderij, C. J. de Vogel 1014
Schilderij, C. J. de Vogel

Ergebnis:

1.700 EUR

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd 1037
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Startpreis 300 EUR
Mahonie staande klok 3672
Mahonie staande klok
Startpreis 1.800 EUR
Grunder kast 4281
Grunder kast
Startpreis 650 EUR
Eiken Renaissance kast 4142
Eiken Renaissance kast
Startpreis 1.500 EUR
Balmain horloge 803
Balmain horloge
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Kavel divers zilver 804
Kavel divers zilver

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Kavel diverse munten 2714
Kavel diverse munten

Ergebnis:

25 EUR

Zilveren portemonnee 8070
Zilveren portemonnee
Startpreis 60 EUR
Vervallen uit veiling 6489
Vervallen uit veiling
Startpreis 650 EUR