Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G
Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G
Antieke Duitse Doll speelgoed machine met originele lithografie, D.C made in Germany, compleet met brander 26x17x21cm Cond:R/G
Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.