Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G
Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G
Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm
Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm
Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G
Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G
Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G
Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Duitse naaitafel Gründerzeit, omstreeks 1880, in redelijke staat 1 lijst mist 75x52x42cm Cond:R
Hollandse Barokstijl wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag, stijlmeubel, 1e helft 20e eeuw, staande op klauwpoten Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Zes designstoelen LeoLux, gemaakt van kunsstof en metaal, 84x53x54cm, In goede staat, ontwerper: Just Meyer, Cond:G