Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Wiebe van der Zee, koeien kijken je aan, in houten lijst, reproductie op papier 100x40cm Cond:G
Carleon (verso A.J.C. Manuel, kunstschilder Utrecht), olieverf op linnen, Mediteraans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
Tetar van Elven, 1805-1879 Hollandse school, kerkinterieur met figuren, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G
Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G
Medora 2e helft 20e eeuw, boeren vrouw met jongen, druiven en schapen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G
Gravure 17e eeuws van de Pieters Kerck door de graveur C.Hagen Fecit, in goede staat. 29,2x24,7cm Cond:G
Mark, 20e eeuw, vaas met bloemen olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Mark, 20e eeuw, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G