Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G
Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R
Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Twee oude antieke Perzische handgeknoopte tapijten 1 maal groot fijngeknoopt(restauraties) 1 kleiner fijngeknoopt tapijt (beschadigd) 154x185 en 177x92cm Cond: M/R
Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G