Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Twee broches verguld, gemaakt van echte blaadjes. De blaadjes en takjes zijn voorzien van een goudlaag.
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.