Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R