Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd en handen op marmeren sokkel, in goede originele staat 11cm.
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Bronzen figuur van Floyd T. Dewitt op marmeren voet, "Achterburgwal Annie" in zeer goede originele staat 37cm.
Bronzen figuur, liggend naakt, met monogram G.H. II/VII. In zeer goede originele staat, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw 22x11x9cm.
Groot bronzen figuur van een adellijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse putti met nog originele beschildering, vergulding en patina. Vermoedelijk Zuid Duitsland 50x20x13cm. Cond.: G
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Groot Chinees benen figuur, voorstellend een geisha met waaier. Rondom bewerkt, in goede originele staat 20e eeuw 36cm.
Groot bronzen beeld, gesigneerd Milo. Voorstellend 2 dansende figuren op marmeren voet 21e eeuw, 47cm. Cond.: G
Oude decoratieve compositie metalen tafellamp in de vorm van een engel met fakkel en boog 2e helft 20e eeuw. in goede staat 50cm.
Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G
Twee grote boekenstuenen van brons met marmer 21e eeuw, voorstellend twee konijnen 24x25x14cm. Cond.: G
Decoratief groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een halfnaakte dame met mand 72cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Antieke bronzen dekseldoos, voorstellend een Afrikaanse hut met 2 musicerende figuren. Gestempeld met halve maan en toren 16x12x11cm.
Bronzen bewerkte schedel, gesigneerd Goldman 21e eeuw. gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 37x20x13cm.