Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot tegels (div.)
Startpreis 40 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels in kist (46 st.)
Startpreis 80 EUR

Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bord + tegel
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot porslein (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen Delfts fayence. Porceleyne Fles. Plooischotel + twee schalen + bord. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 13 - 28 cm. In goede staat.

Westwald kan
Startpreis 250 EUR

Servies (Frankrijk)
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Antiek bisquit figuur, 1900
Startpreis 180 EUR

Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen tazza
Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.

Majolica schenkkan, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke majolica historisme schenkkan met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Julius Dressler. Circa 1900. Een deel voet is gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Startpreis 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie delen Meissen
Startpreis 90 EUR

Drie delen Meissen porselein. Drie vazen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Vijf delen Meissen porselein
Startpreis 80 EUR

Lot Meissen porselein. Divers. Aantal: 5 stuks. Bestaande uit: 2x Asbak, kleine vaas, knobbelvaas, beker. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

37 Royal Copenhagen herdenkingsborden
Startpreis 300 EUR

Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Lot Bing en Gröhndahl borden
Startpreis 200 EUR

22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.

Verzameling Royal Copenhagen
Startpreis 150 EUR

Verzameling Royal Copenhagen porselein. Kerst + herdenkingsborden + bekende personen et cetera. 41-Delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.

Fürstenberg koffieservies
Startpreis 100 EUR

19-Delig Duits Fürstenberg koffieservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 21cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Fürstenberg theeservies
Startpreis 150 EUR

25-Delig Fürstenberg theeservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 30 cm. In goeede staat.

Grote vaas
Startpreis 250 EUR

Twee Rosenthal vazen (Duitsland)
Startpreis 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen. Circa 1970 - 1980. 1x Studio-Line (jugendstil-stijl). 1x Studio-Line (wit). Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Herend lampenvoet, H 38 cm.
Startpreis 60 EUR

Porseleinen Herend lampenvoet met oren. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot porselein (4x)
Startpreis 70 EUR

Vier delen divers oud/antiek porselein. 1x Porseleinen Limoges mokka-kan, circa 1910. 1x Vaas, Porcelaine de couleuvre France (Limoges stijl). 1x Bisquit porseleinen schenkkan met reliëf, Dale Hall Po...

3x Porselein (beeld, kop+schotel)
Startpreis 60 EUR

Lot Duits porselein. 19e Eeuw. 1x 3-Delige kop + schotel, handbeschilderd, gemerkt A.R. Augustus Rex + Dresden schotel, plus kop en schotel Volkstedt 1787 - 1799. Kopje beschadig + schotel chip, redel...

2x Meissen bord Ø 17,5 - 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee Meissen porseleinen borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Westerwald kruik, H 21 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, H 15,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Lot porseleinen beelden (4x)
Startpreis 200 EUR

Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch kaststel, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zeldzame bierkroes
Startpreis 80 EUR

Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos (Frankrijk)
Startpreis 140 EUR

Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.

Vergulde dekseldoos, 1900
Startpreis 100 EUR

Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Groot lot porseleinen beelden
Startpreis 120 EUR

Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Groot lot porseleinen beelden
Startpreis 120 EUR

Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

Twee delen Weens porselein
Startpreis 100 EUR

Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.

Lot porseleinen figuren (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier oude porseleinen figuren. 2x Napels Italië + 2x Dresden. 1x Dame met roze jurk, één vinger beschadigd, Dresden. 1x Dame met parasol, goed. 1x Dame met lyra, goed. 1x Dame bij boom, Napels King, g...

3x Beeldje, Hondjes
Startpreis 50 EUR

Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

3x Wallendorf figuur
Startpreis 120 EUR

Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Bisquit figuur, H 46 cm.
Startpreis 120 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal figuur (wit)
Startpreis 120 EUR

Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Karl Ens beeld, Reiger paar
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.

2x Karl Ens beeld
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.

2x Karl Ens beeld
Startpreis 150 EUR

Twee antiek Duits porseleinen Karl Ens vogels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

4x Karl Ens beeld
Startpreis 150 EUR

Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.

Majolica figuur, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startpreis 90 EUR

Lot Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes + zeven schotels. Krijger/kippen decor. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.

2x Satsuma oorvaas, 1900
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma oorvazen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome apothekerspotten met pauw decor. Gemerkt: drie eikels. Circa 1900. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Engelse fruitschaal, 1925
Startpreis 60 EUR

Antieke Engelse fruitschaal van porselein. Carlton Ware. Circa 1925. Art Deco, met vlinder decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Interessant lot met divers porselein
Startpreis 50 EUR

Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.