Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
40 Stuks bijbelse tegels in cirkel. Blauw. Circa 1900. Prachtige kwaliteit. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.
Mooie partij van 50 stuks Friese landschap tegels in achtkant. Blauw. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Ex Foh Senn. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Delftse fayence knobbelvaas met Chinees tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
40 Stuks Friese landschappen tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. 37 Stuks puntgaaf + 3 stuks gelijmd. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen. Makkum. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.
19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.
Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.