Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl, met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 90 x 55 cm. In goede staat.
Vier antieke eikenhouten Mechelse stoelen met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 108 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier-delig oud Chinees of Japans lakwerk kamerscherm met beschildering + belijmd met parelmoer. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 160 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met schappen en kroon. Uitneembaar. Circa 1890. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Barok-stijl spiegel met wandconsole + marmeren blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 174 x 85 x 36 cm. In goede staat.
Vier Zumsteg Switzerland dining chairs. Gemaakt van aluminium, hout en leder. Ontwerp Cristain Erker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten porseleinkast met origineel beslag + klauwpoten. Uitneembaar. 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 140 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig grote Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. In zeer goede staat. Afmeting: 225 x 200 x 40 cm.
Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia en bronzen beslag. Uitneembaar. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: 203 x 104 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten muziekstandaard met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 50 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder theetafel met signatuur. Circa 1876. Afmeting: 80 x 75 x 53 cm. In goede staat.