Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...
Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.
Groot gesigneerd Russisch kyrillisch houten lakwerk ei met religieuze voorstelling. Geboorte van kindje Jezus. 1997. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.
Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Drie antieke opengewerkte fotolijsten van messing. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke paper weight van brons, in de vorm van een hondenkop. Circa 1900. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaar in gotische stijl. Afmeting: H 119 cm. In zeer goede staat.
Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse stucwerk-lijst met zeepstenen religieus diorama. Gelijmd. Afmeting: H 45 x B 22 cm. In redelijke staat.
Grote opgezette (geprepareerde) buffelkop met hoorns. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Grote opgezette Afrikaanse springbok. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 67 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse pronkkannen van brons met rood-marmeren voet. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Lot antieke metalen kast + deursloten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos. Gegraveerd, met figuur in klederdracht + spreuken. Latijns? Afmeting: 3,5 x 17,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 31x Ø 29 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten gestoken schildersezel met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans inktstel van messing, met Pierrot, eend en nautilus schelp. Met spreuk; 'Au clair de la lune'. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren met messing slijpmachine. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: 20 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Lot houtsnijwerk/huisjes. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; interieur met figuren. Duitsland, Frankrijk. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.