Zilveren jat, 925/000, thorapointer met een bolle greep versierd met bloemendecor. lengte 30 cm. ca 113 gram. Iets gedeukt aan de bovenkant. Verder in goede staat.
Aansteker Cartier, zilver plated, voorzien van een getrembleerde golfbewerking. Gemerkt Cartier Paris. 7x2,5x1,2cm.
Negen zilveren sorbetlepels, 833/000, met een getorste steel bekroond met een gladde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. totaal ca 155 gram. 18 cm. In goede staat
Zilveren schaal, Djokja, 800/000, ovaal model voorzien van een geschulpte rand en opengewerkt met Djokja-decor.;
Twee plated messing Art Nouveau kaarskandelaren met gewicht. Circa 1910. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.