Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...
18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.
Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Groot Indonesisch teakhouten gestoken kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 159 x B 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.