Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.