Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kanton vazen
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.

Cor Schaap, Bomschuit op strand bij Katwijk
Startpreis 180 EUR

Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A.P.J. Martineau, Figuratieve voorstelling
Ergebnis: 100 EUR

Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.

Jo Hacker, Oude man op stoel
Startpreis 100 EUR

Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij
Ergebnis: 700 EUR

Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.

2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken
Ergebnis: 110 EUR

Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...

Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Twee Japanse figuren
Startpreis 90 EUR

Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startpreis 150 EUR

Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Ergebnis: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Boeddha op sokkel
Ergebnis: 80 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startpreis 350 EUR

Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...

J. Martin, Italiaans landschap
Startpreis 300 EUR

J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Ergebnis: 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (3x)
Startpreis 35 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Drie pistolen + donderbus
Ergebnis: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Ergebnis: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.