Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.