Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat