Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . 21e Eeuw. Stilleven met fruit, kruiken, bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.
B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram H.M. 52. Duitse School? Expressionistisch berglandschap met gebouwen. Verso nr. 431. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
G.J. van Os. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Hollands landschap met wilgen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jan van Lokhorst. 1837 - 1924. Berglandschap met koeien en geiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
P.K. 1950. Hollandse School. Hollands landschap met zeilboten, figuren en dorp. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Delftse haven met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Hussen? Jugendstil. Boerin aan het melken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd Bosboom. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerk interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Riviergezicht met figuren en schaapskudde. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 12,5 x B 7,5 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Houten sculptuur in de stijl van Corneille. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 68 x 4 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Frank Rosen. 1946 - . Twee lithografieën, 1994. Abstracte composities. Genummerd. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Meine Jansen. 1908 - 1994. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Victor Zeppenfeld, 1872. 1839 - 1890. Vluchtelingen met kind in hondenkar. Bedoeking ter conservatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
J. Blok. 20e Eeuw. Ballerina zittend op bankje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Elsa Wouterse van Doesburgh. 1875 - 1957. Tuingezicht met vele bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 -. Masker. Gouache op papier. Afmeting: H 43 x B 19,5 cm. In goede staat.
Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....
Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.