Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Twee delen Chinees porselein. 1x 19e Eeuwse gemberpot met rondom figuren decor, geen deksel. 1x 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap met booggeschoten konijn/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 26,5 cm. I...
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose koppen met floraal decor. Eén kop heeft twee chips. De andere twee koppen zijn goed. Afmeting: 6,5 - Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met vogels in landschap decor. Haarlijn. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met visser/reiger decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuws Imari porseleinen kop. (2) Familie Verte vaas met floraal decor + bodemmerk. (3) Familie Rose schaal + bodemmerk, 4 x 18,5 x 13 cm. (4) 17e - 18e Eeuws bord...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren decor en vier tekens bodemmerk. Chip tuit + haarlijn handvat. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.