Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Franse polychrome Fayence neo renaissance pronkkannen met figuren en floraal decor. Circa 1900. Initialen bodemmerk en nummer. Eén vaas gelijmd en beschadigingen. Eén vaas hengsel geli...
Zeldzaam Hollands antiek 18e eeuws zes-pas tegeltableau. Mangaan. Voorstellende Willem IV Karel Hendrik Friso prins van oranje. 1702 - 1732. Eén tegel chip. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm....
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Meissen tafelschalen. Knauf. Circa 1900. Met decor van tropische vogels, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele chips bloemen, maar verder in goede staat. Afmeting: 1...
Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.
Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Tien Duitse porseleinen + keramieken bierpullen, onder andere met tinnen deksels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.