18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
Antiek mahoniehouten trumeau met twee spiegeldeuren en twee lades. Circa 1830. Afmeting: 94 x 104 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten één-deurs spinde. Barok. Met snijwerk. Circa 1790. Afmeting: 195 x 115 x 59 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Mahonie houten zuil/piedestal in Louis Seize-stijl. Mooi snijwerk met guirlandes. Eind 20e eeuw. Afmeting: 145 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten commode met bandintarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 77 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met opklapbaarblad tevens te gebruiken als speeltafel. Circa 1880. Stukje lijst weg. Afmeting: 79 x 51 x 40 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten stoelen. Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 97 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse speeltafel met velours op blad. 19e Eeuw. Krimpnaad in blad. Verder goed. Afmeting: 77 x 81 x 40 cm. / 77 x 81 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke mahoniehouten naaitafel met wollade en intarsia bij speldenkussen. Onderstel mogelijk later. Afmeting: 66 x 48 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouzie-deur en lade. Circa 1800. Afmeting: 73 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize nachtkastje met jalouzie-deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met intarsia op blad + etage. Paar vlekken op blad. Afmeting: 73 x 42 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.
Goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 38 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mahonie bandintarsia en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.
Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.
Mahonie Louis Philippe twee-deurs kast. Mahonie opgelegd. Met gedraaide poten en gebogen kop. Afmeting: H 192 x B 112 x D 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode met schrijfblad en vier laden. Uittrekbaar. Circa 1860. Afmeting: 80 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.
Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten rolluikkast met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 49 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.
Antieke ovale goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Noord Hollandse origineel gepolychromeerde handwerktafel met wollade. Afmeting: 76 x 55 x 35 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...
Antieke Engelse mahoniehouten nier-vormige bijzettafel met intarsia nautilusschelp. Afmeting 62 x 40 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 68 x 31 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 67 x 68 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale teakhouten kist. Afmeting: 57 x 95 x 63 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire met uitschuifblad. Willem III, 1880. Met onder twee deuren en boven met zes lades. Afmeting: H 139 x B 106 x D 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hocker met petit point bekleding. Circa 1900. Afmeting: 47 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten nachtkast met roldeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Grote Hollandse mahonie kuifkast. Deels massief, gebogen kop en oplopende deuren. Afmeting: H 235 x B 148 x D 48 cm. In goede staat.
Antieke, vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten zadelkist met slot. Sleutel mist. Afmeting: 85 x 131 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Oude kalfslederen armleunstoel met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met koperband-inleg en koperen pootjes + twee lades. Afmeting: 77 x 78 x 39 cm. In goede staat.
Goudkleurige halspiegel met kroon. Naar antiek voorbeeld. Met facetgeslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: 168 x 89 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...
Franse stijl tafel met intarisa, floraal decor, messing versieringen, etage en lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 50 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met inhoud + wollade. Met getorste poten. Circa 1850. Afmeting: 69 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, bandintarsia en origineel beslag. Mooi binnenleven. Circa 1820. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 151 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten neo-renaissance rankenkast met leeuwenkoppen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 190 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten neo renaissance partnerdesk-schrijfbureau met leeuwenkoppen. Beide zijden te gebruiken met deuren. Circa 1880. Afmeting: 72 x 130 x 78 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse eikenhouten eethoek met acht stoelen en uittrektafel met marquetterie fineer belijmd. Stoelen met leer bekleed. Zes stoelen + twee armleunstoelen. Afmeting: 80 x 98 x 147 cm. / 80 x 98 ...
Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten neo gotische vitrine-opzetkast. Twee-delig. Circa 1840. Met gedraaide zuilen en gotisch lijstwerk. Afmeting: 230 x 140 x 62 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Hollandse eiken met palissanderhouten uitneembare kussenkast. Renaissance. Met bovenlade en onder twee lades. Slot mist. Drie delen lijstwerk missen. Afmeting: 185 x 170 x 70 cm. In redelij...
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.