Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Edwin Toovey, 1879. 1826 - 1906. Engelse School. Zeilboten voor Britse kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 90 cm. In goede staat.
Anthony Beek. Circa 1900. Boeren interieur met vrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Handwerkende vrouw in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal antiek aquarel. Onduidelijk. 1x Jan Certan, stilleven. 1x Pastorale met vee, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting: H 34 x B 54 cm. / H 35 x B 49 cm. Aquarel op papier. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Scholz. Duitse School. Octagonaal schilderij. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Kustgezicht met boten en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 65 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Dames op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vogel in bosschage. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chris van Dijk 1952 20e Eeuw. Figuren met hoeden op het strand. Big Hats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram J.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Schipbreuk in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
F. Rademaker. Tweede helft 20e eeuw. Paard met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Ladd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Meisje van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Emil Proch. Duitse School. Circa 1900. Landschap Worpswede. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Bloppoel. 1920 - 1972. Boerderij binnenhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Opgehaalde naam Ramier? Circa 1900. Riviergezicht met molen bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 22 cm. In goede staat.
Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouw met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
B. Rama. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemenvaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.