19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.
Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.
Imre Giszinger. 1895 - 1936. Duitse School. Stilleven.Olieverf op paneel. Krimpnaden in verf. Afmeting: H 12 x B 13 cm. In redelijke staat.
H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.
Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Visservrouwen op het strand bij bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 47 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1930. 1895 - 1967. Stadsgezicht Rotjeknor (Rotterdam). Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
C. Dettmer, 1925. Leipzig. Duitse School. Oostenrijks bergmeer met figuren in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Joseph Fishman. Tweede helft 20e eeuw. Kerkgezicht met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Delftse kom met pruimen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anthony Beek. Circa 1920. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
August Voigt-Fölger. 1836 - 1918. Herder met zijn schapen. Gemengde techniek op papier. Geen lijst. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...
Ger van Vliet. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Oude haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij met rieten dak en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Enschede. Twents wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 39 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Jan Willem Pieneman. 1779 - 1853. Biddende vrouw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1934. Gezicht op Duits of Frans dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Heren portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Monogram C.W. '94. Fotograaf met dame op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Circa 1880. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.
Jacob Maris. 1837 - 1899. Dorpsgezicht met windmolen. Moetrand beschadigd. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In redelijke staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
Monogram A.B. '68. Titel: Wie zijn wij? Meisjes portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: H 85 x B 45 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.