Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot zilveren lepels
Startpreis 50 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Chinees bronzen Foo-hond
Startpreis 1.600 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Startpreis 60 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat

Antieke Weense tafellamp, 1900
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

2x Fleischmann H0: 4327 en 4345
Ergebnis: 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.

Bronzen figuur, Pierrot
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Jugendstil clipbord, 1915
Startpreis 60 EUR

Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Roco H0, 63994, 2016 903-3
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.

Gouden oorknoppen
Ergebnis: 75 EUR

Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.

Houtgesneden Madonna
Startpreis 175 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Groot astronomisch weerstation
Startpreis 2.250 EUR

Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Wierook brander + beeld
Ergebnis: 50 EUR

Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dolfijnen
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.

2xVazen met zilveren rand
Startpreis 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

2x Kandelaren, 1850
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Ergebnis: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

Bronzen triptychon ikoon
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startpreis 550 EUR

Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...

Antiek porseleinen klokje, 1930
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

4x Antiek gereedschap
Startpreis 140 EUR

Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

Oude bureauklok
Startpreis 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Rozenkwarts collier met goud
Startpreis 125 EUR

Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...