Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat