19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met ivoren bal op marmeren sokkel. Gesigneerd H. Keck (Hans Keck, Duitsland). Voorstellende: Jonge atleet. Afm. 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen beeld met zwart marmeren basement. Ca. 1900. Vissersvrouw met kind, zwart en wit. Afm. 68 cm. In goede staat.
Chinees bronzen paard met versieringen en vergulding (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23 cm. Cond.: G.
Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen boedha in lotushouding en houder. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Liggende vrouw in Nautilusschelp. Afm. 18x28 cm. ø. In goede staat.
Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Bronzen stier, 21e eeuw. Naar voorbeeld Picasso. (gesigneerd) Afm. 14x26x5 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Soldaat W.O. I'. E. Carlier (1849-1927) (geweer krom + breuk) (trompet breuk) . Afm. 43 cm. Cond.: Redelijk.
Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Antieke compositie metalen engel op marmeren basement, ca. 1900. Afm. 50 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Foo-Hond met vergulding. 20e Eeuw. Afm. 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese brons gegoten neushoorn. 20e Eeuw. Afm. 10x25x8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op houten basement. Getiteld: Västgötebrolle, heer met tas en fluit. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 26 cm. Cond.: G.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.