Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...
Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...
Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G
Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.
Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....
Antieke Hollands zilveren schaar met hertenmotief aan jasseronketting omstreeks 1800. 835/000, kleinkeur. kettinglengte 80cm Cond:G
Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G
Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G
Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U
Tien zilveren 835/000 Hollandse sleutels ca 35gr 3-4,5cm Cond:G
Drie geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stop. Twee karafje zijn voorzien van een zilveren, 835/000, montuur. jl: D 1913 en P 1925. 11cm, 12 cm en 17 cm hoog. Cond G
Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G
Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm
Hollandse zilveren, 835/000 mergboor. Een antiek strak model. MT: onleesbaar jl: F 1840 ca. 45 gr. 21x1,5cm Cond U
Twee Hollands zilveren, 835/000, lepels, model Haags Lofje: 1x groentelepel, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV, JL: V 1930, 8x26cm. en 1x sauslepel, MT: Fa. A.J. Driessen Utrecht, JL: Y 1933, 6x...
Antiek Hollands zilveren 8-hoekig snuifdoosje, handgegraveerd rondom 835/000 ca. 1866 MT: A Schijfsma, Sneek ca. 22 gr Cond:G
Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: ...
Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G gerestaureerd
Twee antieke kristallen loddereinflesjes met zilveren kraag en dop plus stopje 9cm hoog.
Antiek ovaal Hollands zilveren snuifdoosje met gravures aan boven en onderkant cartouch, 835/000, jl:B 1861 MT:G van Dussen, Schoonhoven. ca. 21gr. 5,5x4cm Cond:U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierende deksel 835/000 uit 1814, MT: P.A van der Beek, Workum ca 19 gr. ø4,5cm Cond:G
Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...
Met ruitslijpsel versierde vaas op zilveren voet 835/000 Grootkeur. MT. J.M. van Kempen en zn. Voorschoten. jl X: 1907. Voorzien van een uitgebreide handgravure op voet. hoogte 31cm Cond:G
Zilveren flessenbak, 925/000 met filetranden en houten bodem. MT J.A.Campbell London
Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U
Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G
Mooie beker, zilver 835/000, Hollands bol model met oor en voetje, 6x8x8cm ca. 91gram MT, Gerritsen en van Kempen Zeist, jl: gekroonde N:1948 Cond:G
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Ovale ajourgezaagde Hollands zilveren soezenmand met florale vis- en kikkermotieven 835/000 Grootkeur ca. 280 gram 26x19cm, Behoeft reparatie bij een handgreep.
11 Couverts met zilveren heft, Duitsland, voorzien van handgegraveerde bekroonde monogrammen 835/000 lengte ca 22cm Cond:G
Zeldzaam zilveren, 835/000, wasklosje met floraal drijfwerk voorzien van oud belastingkeur. ca 1840 ø 2.5 cm Cond G
Zilveren loddereindoosje, 835/00, in de vorm van een secretaire met fraaie graveringen. MT: J.H.van der Meulen, Joure. 4x2.7x2.5cm ca. 24 gr. Cond.: G
Geslepen kristallen dekselcoupe, met floraal geëtst slijpsel op zilveren voet, 835/000, voorzien van stippelgravure in ruitvorm. MT: J.Hoffen, Breda ca 1860. 13x11.5 cm. Cond G. Chip aan de rand
Stel geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stopjes met diverse motieven voorzien van een zilveren, 835/000 montuur. Birmingham, ca 1913. 6x13 cm en 6x14.5 cm Cond G
Kristal geslepen theebus met Hollands zilveren kraag en een dop met parelrand. 835/000 begin 1900 MT: B.H. Bouwman Nijmegen ø 8cm hoogte 16cm Cond:U
Bijzondere geslepen dubbele kristallen odeurflacon met zilveren, 835/000, monturen en fraaie floraal gedreven doppen: 1x schroefdop en 1x een dop voorzien van scharnier met geslepen kristallen binnens...
Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jl: Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U
Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6....
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Drie kleine fotolijsten, ronde lijstje met een rand met florale bewerking, ø 9.8 cm en 2 ovale lijstjes met strik, 6.1x9.1cm met houten achterzijde. Diverse gehaltes Cond G