Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm
Zeldzame grote zware plated Art Deco kaarskandelaar voor zeven kaarsen.ca 1930 cond. G 28x41x13cm
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G
Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.
Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G
Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G
Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm
Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G
Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.
Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.
Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.
Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.
Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm
Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G
Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm
Grote antieke gietijzeren haardplaat met Renaissance figuren decors en teksten.90x81cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse kopergeslagen barok kaarskandelaar in goede originele staat. 127cm Cond:G
Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G
Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G