Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G
Omega ketting, 1 kant WG 585/000 andere kant GG 585/000. L.44 cm. ca. 7.4 gr.
Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.
Hanger GG 750/000 bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een Zuidzee parelø 15 mm. L.2.5 cm.
Sieraden set zilver 925/000 bezet met zirkonia en een parel. Bestaande uit een hanger ø1.5 cm.,ring ø55,en oorstekers.
Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G
Groot tableau in standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G