Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.
Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.
Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...
Fraai zilveren opengewerkt presenteermand versierd met putti, cartouches, rozentakken en rocaillemotieven. Tevens 2 open handgrepen, 835/000, ca. 229gr. 25x17x5cm. Cond.: U
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met amandelslijpsel en geschulpte rand, op 835/000 zilveren voet met stippelgravering in ruitvorm./ MT.: J.Hoffen, Breda, ca. 1840, 7xø7cm.
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag dop en applique H.: 9,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen koekschaal met fraai slijpwerk, o.a. geslepen ster op de bodem, kleine chip aan de rand, met 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT., ca. 1917, ...
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...
Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U
Mooi bewerkte miniatuur bank en twee stoeltjes waarvan 1 met armleuning. De zittingen en rugleuningen met cartouches en bloembewerkingen bewerkt, 800/000, L.bank 6cm., samen ca. 50gr., Cond.:U
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U
Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Kristallen geslepen bolvormige vaas met zilveren rand en kristallen geslepen strooier met zilveren dop 835/000 H.: 11cm. Cond.: U
Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...
Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U
Antieke Friese zilveren kledendrachtkap in doos 835/000, jaarletter O: 1898, MT: G. Hofman Kollum, ca. 83gr. Cond.: U
Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U
Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.
Zilveren geboortelepel met molen, Hollandse grootkeur 835/000 ca. 77gr. L.: 21cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U
Mexicaanse zilveren pauw met glazen lijf 925/000, H.: 10cm. Cond.: U
Antieke plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal, ca. 1890, 13x35x18cm., Cond.G
Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U
Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...
Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.
Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.
Vijf zilveren eierdopjes met 10 facetten 800/000, ca. 126gr. 6,5xø4cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U
Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U
Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie
Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U
Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Engels sterling zilveren hengselschaaltje op voet, MT: Wallace 925/000, de rand is ajourgezaagd (omgeven door kabelrand) 7xø15cm. Cond.: U
Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.
Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat
Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.
Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)
Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Zilveren asbak met kat, geheel gehamerd 830/000 ca. 247gr. ø17,5cm. Cond.: U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...