Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Klaas Bernink, Hervormde kerk in Losser
Startpreis 700 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Hervormde kerk in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startpreis 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startpreis 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Startpreis 950 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startpreis 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Werkketen
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollands wintergezicht met roeiboten en boer
Startpreis 700 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Startpreis 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.

Klaas Bernink, Molen van Veere
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Eickelkamp, Zutphen
Startpreis 400 EUR

Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Startpreis 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startpreis 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Startpreis 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Startpreis 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Startpreis 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Startpreis 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startpreis 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oliekannen
Startpreis 750 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Krishna Reddy, Jelly Fish
Startpreis 400 EUR

Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Startpreis 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.