Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G
J.A.B Stroebel Fecit 1821-1905 interieur met figuren, steendruk op papier 16x12cm Cond:G
Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G
Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G
H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Hollandse landkaarten, Caarte van t land Montfoort deer Hendrik de Leth, nieuwe caart van de Alblasser-waart 4 land van Gorcum Altena etc. Cond:G 9x25cm.
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Twee 18e eeuwse landkaarten Holland, niewe kaarte Alblasserwaard door Abel de Vries, en nieuwe Caart van de crimper waart Hendrik de Leth 1740, 25x19cm. etsen op papier, Cond:G
Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw, kustgezicht met zeilboten en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven, bloemen met steengoed schaal, olieverf op paneel 31x45cm Cond:G
J ten Cate omstreeks 1920, Hollands poldergezicht met visser en molen, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Vier Indonesische miniatuur aquarellen door G. Folkertsma, Indonesische landschappen, mooie kwaliteit, aquarellen op papier 13,5x14,5cm Cond:G
Zeventiende eeuws Hollandse ingekleurde gravure van Rhenen, door T Doesburgh Fecit, gravure op papier 30x24,5cm. Cond:R/G
Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R
Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw familie bij zieke man in bed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, stilleven met fruit, olieverf op linnen 38x29cm. Cond:R/G
Wim Bosman(Enschede) zeegezicht met raderboot, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Twee werken van Adrie Arendsman 1998 Enschede 1941, titel: Spel II 9/15 en titel: spel I 10/15 zeefdruk op papier 30x40cm Cond:G
Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Darius Gunneweg 1943 Zweedse school, surrealistisch landschap met figuur, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G
Picasso 21.4.58, twee handen met bloemen, lithografie op papier 64x50cm.
Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G
Twee werken van Chirstine Amarger 1935 Frankrijk, titel: The Jeruzalem Post, The Los Angeles Times, ets, aquarel op papier Cond:G
Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G
Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
A Doll, landschap mediterrane, olieverf op linnen 51x40cm Cond:G
Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G
Hollands poldergezicht met windmolen, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
F. Thongers omstreeks 1940, stilleven met viooltjes, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G
G. Lechner omstreeks 1970 Duitse school Gerhard Lechner 1937, bergachtig landschap met hooiende boeren olieverf op paneel 24x30cm Cond:G